بعد از شایعات زیاد در مورد مراسم اپل بالاخره این شرکت هفته‌ی پیش تایید کرد که قصد دارد امروز ۲۵ شهریور (۱۵ سپتامبر) یک مراسم مجازی با عنوان Time Flies برگزار کند. کسی به طور دقیق مطمئن نیست چه محصولاتی قرار است در مراسم Time Files اپل معرفی شود، ولی حتی ممکن است شاهد رونمایی از آیفون ۱۲ و آیفون ۱۲ پرو باشیم. طبق رسم همیشه می‌توانید امروز سه‌شنبه ۲۵ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران در این مطلب با پخش زنده‌ی مراسم Time Flies اپل همراه دیجی‌کالا مگ باشید.

بر اساس شایعات دیگر تقریبا قطعی به نظر می‌رسد که اپل در این مراسم یک اپل واچ و یک آیپد ایر جدید معرفی کند. گفته می‌شود اول واچ سری ۶ قابلیت‌های جدیدی در حوزه ثبت کیفیت خواب کاربر دارد و می‌تواند میزان اکسیژن خون را اندازه بگیرد.

اما تغییرات آیپد ایر جدید به نظر می‌رسد بزرگتر باشند، از جمله اینکه ممکن است امشب با طراحی جدیدی مواجه شویم که مثل آیپد پرو حاشیه‌های فیزیکی باریکی دارد. اما بعید به نظر می‌رسد که اپل در این نسل تاچ آیدی یا حسگر اثر انگشت آیپد ایر را با فیس آیدی برای تشخیص چهره جایگزین کند.

اما بیشترین چیزی که به نظر می‌رسد کاربران علاقه داشته باشند در آیپد ایر ببینند این است که اپل در این تبلت هم مثل آیپد پرو، درگاه نه چندان دوست داشتنی لایتنینگ را با USB-C جایگزین کند.

در مورد آیفون ۱۲ هم اپل قبلا به سهامدارانش گفته بود کمی دیرتر از معمول عرضه می‌شود. شاید اپل در این مراسم توضیح بیشتری در این مورد ارائه کند یا حتی شاهد معرفی پرچمداران جدید باشیم هرچند مورد آخر کمترین احتمال به نظر می‌رسد.

برای آشنایی با جدیدترین محصولات اپل و مشاهده مراسم مجازی این شرکت، امشب سه‌شنبه ۲۵ شهریور ساعت ۲۱:۳۰ به وقت ایران با پخش زنده‌ی مراسم Time Flies اپل همراه دیجی‌کالا مگ باشید.Source link

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *